رپورتاژ آگهی / لیزر موهای زائد غرب تهران، ارائه با کیفیت ترین و بروز ترین خدمات لیزر موهای زائد در محدوده غرب تهران در مرکز تخصصی لیزر موهای زائد با مجهزترین دستگاه های روز دنیا.

لیزر موهای زائد یکی از کاربردی ترین روش های شگفت انگیز در از بین بردن موهای زائد برای مدت زمان طولانی است.این درمان به علت دائمی بودن از محبوبیت بالایی در بین مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی برخوردار است و در این میان لیزر موهای زائد صورت و بدن یکی از رایج ترین عمل های زیبایی به شمار می رود.

مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و استفاده از بهترین نوع مواد مصرفی روز دنیا توانسته با خدماتی درخور و شایسته و موازی با بهترین استاندارد موجب جلب رضایت مراجعه کنندگان خود در مرکز زیبایی غرب تهران شود.کلینیک زیبایی و لیزر غرب تهران به عنوان یکی از مطرح ترین کلینیک های تخصصی لیزر دارای امکانت مطلوب و متنوعی در خصوصی خدمات زیبایی است.

نقش لیزر در رفع موهای زائد

نوع لیزر بکار رفته جهت موهای زائد متفاوت است و این امر به عواملی چون رنگ مو و ضخامت آن  و موقعیت موها و همچنین رنگ و طبقه بندی پوست مراجعه کنندگان بستگی دارد.پوست روشن و سفید با موهای سیاه معمولا بهترین واکنش را نسبت به درمان لیزر نشان می دهند.موهای سیاه به علت داشتن ملانین بیشتر نور بیشتر از لیزر را به خود جذب می کنند و به همین علت نتیجه بهتری در طول درمان خواهند داشت. استفاده از عینک های مخصوص برای مراجعه کننده و تکنسین از ملزومات لیزر موهای زائد غرب تهران است زیرا چشم تنها عضوی است که می تواند در این فرآیند مورد آسیب لیز قرار گیرد. به همین علت انتخاب یک پزشک مجرب و کلینیک با سابقه در درمان بسیار مهم است.

لازم به توضیح است که تا کنون هیچ عارضه شناخته شده برای لیزرها وجود ندارد زیرا اساس کار لیزرها بر اساس طول موج ساطع شده آنها و گیرنده آن موج  و زمان حرارتی که برای آن دستگاه لیزر تعریف شده است می باشد.بنابراین لیزر برای هیچ بیماری و حتی بانوان باردار خطری نخواهد داشت.

بهرگیری از بهترین دستگاه های لیزر مناسب تمامی تیپ های پوستی و رفع موثر موهای زائد و رفع انواع موهای کرکی و نازک مجهز به سیستم خنک کننده پیشرفته کرایوژن در سریع ترین زمان و کوتاه ترین جلسات از جمله خدمات کلینیک درمانی ما است.استفاده از اسپر های خنک کننده پیش انجام درمان لیزر علاوه بر آسودگی این درمان موجب جلوگیری از لک شدن و سوختگی در پوست می شود.

میزان زمان لازم برای هر جلسه از لیزر با توجه به نوع موها و همچنین موضع مورد درمان متفاوت است و گاهی ممکن است درمان تا یک ساعت به طول انجامد.